Alida LTD

FRANSA'YA GİTMEYE HAZIR MISIN?

Türkiye yeni yeteneklerini arıyor! Türkiye MONIN CUP 23 Eylül 2014 Salı günü POINT HOTEL TAKSİM İstanbul’da gerçekleşiyor! Ön elemeyi geçip en iyi 16’ya giren reçeteleri hazırlayan genç yetenekli barmenler, yapılacak olan final yarışmasında jüri ve seyirciler önünde performans sergileyecekler.

MONIN, katılımcıları bir adet alkollü, bir adet alkolsüz olarak hazırlayacağı özgün karışımlarıyla yer alacağı MONIN CUP 2014’e davet ediyor. Her reçete en az bir çeşit MONIN şurup veya püre ürünü içermelidir. Yarışmanın kazananı Fransa’da yapılacak olan dünya şampiyonasına gitmeye hak kazanacaktır.

Katılımcılar MONIN ürünlerini 10ml veya daha az kullanmalı; pre-dinner ve after-dinner kokteyllerde toplam alkol oranı 5cl’i; ve long drink ve fancy kokteyllerde alkol oranı 7cl’i geçmeyecek şekilde yaratıcı bir kokteyl oluşturmak için yarışacak ve özgünlük, yaratıcılık, görünüm ve lezzet klasmanında jüri tarafından değerlendirilecektir.

Yarışmanın kazananı Fransa’da yapılacak olan şampiyonada MONIN Cocktail Cup şampiyonluğu için yarışacak ve 1000 TL para ödülü sahibi olacaktır. 2. Olan katılımcı 750 TL ve 3. ise 500 TL ödülün sahibi olacaktır. En iyi 16 reçetenin yer aldığı yarışmada katılımcılar çeşitli hediyeler kazanacaktır.

Yarışma Türkiye’de 18-27 yaş aralığındaki bütün barmenlere açıktır. Katılımcılar reçetelerini 13 Eylül 2014 saat 18:00 tarihine kadar monincup2014@alidaltd.com.tr adresine göndererek yarışmaya katılabilirler.

KATILIM FORMU İÇİN TIKLAYIN

BİZİ TAKİP EDİN

Sosyal Medya

BİZE KATILIN

Özgeçmişinizi bize mail yoluyla iletebilirsiniz

İLETİŞİM

Bizimle İletişime Geçin